IT BIZNIS ANALYTIK

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si skúsený analytik z prostredia "Banking/Insurance" a chcel by si pracovať na zaujímavých projektoch pre jednu z TOP IT spoločností na Slovensku ?
Náplňou Tvojej práce by bolo :
- spolupodielanie sa na vývoji softvéru pre zákazníkov
- stretávanie sa so zákazníkmi, zber biznis požiadaviek
- analýza biznis požiadaviek a komunikácia s vývojármi
- využívanie UML
Požadujeme
Dôležité je, aby si bol motivovaný a skúsený analytik, ale keď naviac spĺňaš nižšie uvedené kritéria, tak je táto ponuka takmer Tvoja!
- znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni
- praktické skúsenosti s analýzou požiadaviek zákazníka (min. 2 roky)
- znalosť UML, alebo niektorého z CASE nástrojov
- VŠ vzdelanie v oblasti IT
- technické zručnosti s používaním databáz (Oracle/MS SQL) a MS Office
Benefity
Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111