STROJNÍK

Grafton Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko, Česká republika
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
700 - 950 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí? Máte zkušenosti s prací ve výrobní firmě a směnným provozem? Chcete být za svoji práci náležitě odměněni a navíc dostat BONUS při nástupu 10 000 Kč? Pokud jste si odpověděl/a ANO, máte zkušenost se čtením technických výkresů, zadáváním údajů do PC a celkově technické myšlení, tak hledáme právě Vás!!!
Náplň práce:
- obsluha strojů a strojních zařízení
- spolupráce s ostatními pracovníky na směně
- nastavování strojů dle daných parametrů
- PROBÍHÁ ZAUČENÍ!!!
Požadujeme
- SŠ technického směru
- Znalost organizace výrobního procesu
- Praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky!
- Elektro kvalifikace výhodou nikoliv podmínkou
- Uživatelská znalost PC (MS Office, SAP, Lotus Notes)
- AJ na komunikativní úrovni
- Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
Benefity
- nadstandardní mzdové ohodnocení a příplatky
- 13. mzda
- příspěvek na stravné
- 5 týdnů dovolené za rok
- práce ve firmě, která má ve svém regionu zázemí a tradici
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111