JUNIOR ÚČTOVNÍCI: MÁME PRE VÁS PRÍLEŽITOSŤ

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chceš sa stať súčasťou skvelého tímu v medzinárodnej firme, ktorá sa práve rozrastá v Bratislave? Nebojíš sa rozprávať po anglicky? Bavilo ťa na škole účtovníctvo, máš za sebou prvé skúsenosti a hľadáš komplexnejšiu prácu?
Ak si na každú otázku prikývol hlavou, tak hľadáme práve Teba! Budeš mať možnosť rozšíriť si svoje obzory a získať nové skúsenosti prostredníctvom nasledujúcich aktivít:
- Spracovávanie došlých faktúr
- Práca s účtovným softvérom SAP
- Reportovanie a pravidelné uzávierky
- Aktívna spolupráca v rámci oddelenia „Accounts Payable“
- Komunikácia v anglickom jazyku so zahraničnými pobočkami
Požadujeme
Ak spĺňaš nasledujúce požiadavky, chceme ťa vidieť čo najskôr!
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka (level B1) a nemeckého jazyka (level B2)
- Úspešne dokončená obchodná akadémia alebo vysoká škola ekonomického zamerania
- Máš za sebou prvý rok v oblasti účtovníctva a hľadáš niečo komplexnejšie (VÝHODA nie podmienka)
- Zaujímaš sa o účtovníctvo, máš vzťah k číslam a tešíš sa z nových výziev
Benefity
Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111