RECRUITMENT CONSULTANT

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Žilina
Ľudské zdroje a personalistika, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
700 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre rozšírenie aktivít v Žilinskom kraji hľadáme skúseného recruitera so znalosťou žilinského trhu práce.
Čo budeš mať v Graftone na starosti:
- Starať sa o kľúčových klientov a ich náborové projekty
- Rozvíjať vzťahy a aktívne komunikovať s pridelenými klientmi
- Aktívne vyhľadať, kontaktovať a navštevovať nových klientov
- Poradenstvo klientom pri pokrývaní náborových potrieb
- Aktívne vyhľadávanie a nábor uchádzačov o zamestnanie - selekcia kandidátov, prvý kontakt, prezentácia pracovnej ponuky, komunikácia s kandidátmi
- Spolupráca s manažérom pri nastavovaní stratégií v oblasti budovania vzťahov s klientom
- Príprava podkladov na fakturáciu, spolupráca s finančným oddelením
Ponúkame :
- Prácu pre jednotku na trhu, priekopníka v HR a najmodernejšiu personálnu agentúru v strednej a východnej Európe
- Profesionálnu podporu a program odborných školení Grafton Academy®
- Zaujímavé finančné ohodnotenie + mesačné provízie a bonusy bez obmedzení či horných limitov
Požadujeme
Máme radi kolegov, ktorí sú ambiciózni, nadšení pre to čo robia a majú chuť pracovať na sebe.
Okrem toho by mali spĺňať aj tieto kritériá:
- skúsenosti s náborom zamestnancov sú podmienkou
- aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou
- predchádzajúce skúsenosti z oblasti služieb alebo obchodu sú veľkou výhodou
- proklientský prístup
- výborné komunikačne schopnosti
- chuť pracovať v rýchlo sa meniacom, dynamickom prostredí
Benefity
- Spoločné obedy s kolegami
- Fruit day
- Sick days
- Training days v oblasti HR
- Podpora jazykového vzdelávania
- Multisport karta
- Teambuldings počas celého roka
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk