VÝVOJOVÝ CAD DESIGNER (junior, senior)

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Prešov
Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
700 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre šikovných a skúsených designérov sa otvára skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí na oddelení R&D.
Náplň práce:
- Vývoj výrobkov podla požiadaviek zákazníka
- Zodpovednosť za tvorbu 3D modelov a technickej dokumentácie
- Konštrukcia výrobkov podľa nákladových a výrobných požiadaviek
- Komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
- Skúsenosti s designom častí pre automobilový priemysel (CATIA V5, CREO 3)
- Skúsenosti s designom platových dielov silná výhoda
- Orientácia na zákazníka
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Dobré komunikačné schopnosti
- Inovatívne myslenie
Benefity
- 13. plat
- Jazykové kurzy
- Ďalšie benefity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321