NÁKUPCA S NEMECKÝM JAZYKOM

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Láka Vás možnosť podporovať oddelenie medzinárodného nákupu? Chceli by ste pri práci aktívne využívať nemecký a anglický jazyk? Ak áno, jedinečná príležitosť čaká práve na Vás.
Náplňou Vašej práce bude:
- Spracovanie nákupných požiadaviek
- Práca v interných portáloch a v systéme SAP
- Vytvorenie objednávky na základe klientských požiadaviek
- Kontrola cien podľa stanovených cenníkov
- Komunikácia v oboch cudzích jazykoch – interne i s dodávateľmi
Požadujeme
Úspešnému kandidátovi by nemala chýbať:
- Komunikatívna úroveň nemeckého (B2) a základná znalosť anglického jazyka (A2)
- Skúsenosť v oblasti administratívy
- Prax v oblasti zákazníckeho servisu alebo nákupu veľkou výhodou
- Orientácia na detail
Benefity
- výkonnostný bonus
- voliteľné benefity (Cafeteria)
- plne hradené stravné lístky
- flexibilný pracovný čas
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom spoločnosti
- sick days
- príspevok na jazykové vzdelávanie
- zľava na vybrané produkty spoločnosti
- športový klub, dni zdravia
- príjemné pracovné medzinárodné prostredie v moderných kanceláriách v bezprostrednej - blízkosti centra
- možnosť vzdelávania a profesijného rozvoja
- letná a vianočná zamestnanecká párty
- zľavy vo vybraných partnerských spoločnostiach
- program odporučenia nových zamestnancov za odmenu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk