Účtovník/čka s praxou vo výrobnej spoločnosti

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Prešov
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
750 - 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ste skúsený/á v účtovníctve a chcete zužitkovať svoje vedomosti v dynamickom prostredí výrobnej medzinárodnej spoločnosti?
Na pozícii ÚČTOVNÍKA / ÚČTOVNÍČKY bude vašou úlohou najmä:
- Zodpovednosť za správne účtovanie a kontrolu DPH
- Kontrola správnosti a náležitosti odberateľských a dodávateľských faktúr
- Vyhotoviť daňové priznania
- Homebanking - platobný styk prevažne pre zahraničie
- Sledovať dodávateľské a odberateľské účty
- Komunikácia s daňovými a bankovými subjektmi
Požadujeme
- Ukončené stredoškolské/vysokoškolské ekonomické vzdelanie
- Prax 5 rokov na obdobnej pozícii
- Prax vo výrobnej firme
- Práca s PC (Excel, Word, Outlook) na pokročilej úrovni
- Znalosť zákona o dani z príjmov, DPH, transakcie v rámci SR a EU
- Znalosť účtovných štandardov a zákonov
- Zodpovednosť a flexibilita
- Znalosť anglického jazyka - písomná komunikácia
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk