ŠPECIALISTA DAŇOVEJ REFUNDÁCIE S NEMECKÝM JAZYKOM

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náš klient, medzinárodne pôsobiaca firma momentálne hľadá komunikatívnych ľudí, ktorí chcú v práci aktívne využívať svoje znalosti anglického a nemeckého jazyka.
Ak si dynamický človek, ktorého baví komunikovať a máš skúsenosť zo zákazníckeho centra, alebo administratívy, práve pre teba máme skvelú pozíciu PRACOVNÍKA KLIENTSKEJ PODPORY.
Čo na teba čaká:
- každodenná komunikácia so zahraničnými klientmi spoločnosti - telefonicky aj mailom
- riešenie kientských požiadaviek
- aktívna interná komunikácia v rámci tímu a firmy
- poskytovanie komplexných riešení pre klienta
- práca s interným systémom a databázami
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- aktívnu znalosť anglického a nemeckého jazyka (ústne aj písomne)
- dynamika, organizačné schopnosti, komunikatívnosť, tímový hráč, odolnosť voči stresu
- pro zákaznícky prístup
- dobré počítačové znalosti
- skúsenosť s call centrom, či administratívou vítaná
Benefity
Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111