PROJEKTOVÝ PROCESNÝ INŽINIER, TECHNOLÓG

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Príležitosť pre skúsených procesných inžinierov, technológov a konštruktérov automatických výrobných liniek získať pozíciu
Vašou úlohou bude:
- Príprava a úprava výrobných liniek na produkciu pozmenených, alebo nových produktov
- Optimalizácia procesov, znižovanie nákladovosti
- Hľadanie použitia nových výrobných postupov a technológií
- Zavádzanie nových technológií do výroby
- Komunikácia s dodávateľmi ohľadom možností technického riešenia
- Úzka kooperácia s ostatnými oddeleniam
- Príprava projektovej dokumentácie
Požadujeme
- VŠ vzdelanie technického smeru
- Skúsenosť v automotive spoločnosti na obdobnej pozícií alebo v spoločnosti zaoberájucou sa výrobou automatických liniek
- Znalosť automotive nástrojov - silná výhoda (v prípade kandidata z automatizačnej firmy)
- Znalosť anglického jazyka podmienkou
Benefity
Budú prezentované na pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk