RECRUITER ( engineering )

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
800 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Do nášho tímu hľadáme nového kolegu na pozíciu RECRUITER pre pobočku v Košiciach.
Využi jedinečnú šancu stať sa zamestnancom Graftonu a získať tak jedinečné skúsenosti v oblasti výberu zamestnancov, personálneho marketingu, networkingu, business developmentu, account managementu apd.
Tvojou náplňou práce na pozícii recruitera bude najmä:
- Aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov na základe požiadaviek klienta z rôznych zdrojov (sociálne siete, job boards, aktívne oslovovanie kandidátov, searching/networking)
- Vedenie osobných pohovorov s kandidátmi,
- Práca s internou databázou uchádzačov o zamestnanie,
- Prezentácia pracovných príležitostí kandidátom,
- Starostlivosť a udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi,
- Komplexné zastrešovanie náborových projektov,
- Aktívna akvizícia nových klientov,
- Prieskum trhu, marketingové aktivity, účasť na HR eventoch,
- Komplexná administratívna činnosť súvisiacia s procesom náboru
Požadujeme
- VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa (HR prípadne Engineering - strojárstvo, elektrotechnika)
- Praktická skúsenosť v oblasti recruitmentu ( z interného alebo externého HR ) je výhodou
- Prehľad na trhu práce - východné SVK
- Orientácia v oblasti recruitment nástrojov
- Orientácia v procesoch výrobných spoločností
- Plynulá znalosť Anglického jazyka je PODMIENKOU
- Znalosť iného svetového jazyka výhodou
- Obchodnícke zručnosti a sales potenciál
- Samostatnosť a pracovná dynamika
- Tímový hráč
- VP. sk B - aktívny vodič
Benefity
- dynamická a samostatná práca v oblasti HR/recruitment
- rozvojové a vzdelávacie aktivity ( jazykové vzdelávanie, rozvoj soft skills zručností, pohovorovacích techník, typológie osobnosti apd. )
- príspevok na športové aktivity,
- príspevok na stravné nad rámec zákona,
- sick days/fruit days,
- pravidelné teambuildingové aktivity
- príjemné, neformálne a priateľské pracovné prostredie v centre Košíc
- motivujúci systém ohodnotenia na základe výkonu
- denné využitie cudzích jazykov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk