Office asistent/ka

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Na tejto zaujímavej asistentskej pozícií budeš spracovávať rôznu agendu od riešenia emailov, úpravy dokumentov až po prípravu prezentácií.
Stretneš sa tu s množstvom úloh:
- Organizovanie podujatí a workshopov pre našich klientov v spolupráci s marketingovým oddelením
- Pripravovať všetky potrebné podklady v oblasti nákupu (zmluvy, komunikácia, hľadanie informácií)
- Organizovanie mítingov a správa diárov
- Emailová komunikácia
- Úprava firemných dokumentov a ich formátovanie
- Kontrola a príprava finančných výkazov pre účtovné oddelenie
- Spolupráca s manažérom ktorý riadi kanceláriu
Požadujeme
Pošli svoje CV, ak si sa našiel v nasledovných bodoch:
- Perfektne ovládaš anglický (C1), pretože budeš komunikovať v ústnej a písomnej forme
- Máš vysokoškolské vzdelanie
- Administratívnu skúsenosť pri štúdiu (administratíva, asistent/ka, fakturácia, office manažment)
- Ovládaš business korešpondenciu a balík MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- Máš proaktívny prístup a motiváciu učiť sa nové veci
Benefity
Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk