Vedúci pekárskej výroby

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Dolný Kubín
Pracovná oblasť
Gastronómia, Chemický priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
900 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- zabezpečovanie organizácie výroby pekárenských produktov
- koordinácia a riadenie prevádzky a zamestnancov
- evidencia, kontrola a odmeňovanie dochádzky zamestnancov
- zabezpečovanie pripravenosti objednávok
- kontrolovanie stavu zásob
- zodpovednosť za dodržiavanie predpisov, pracovných postupov a noriem, hygienického štandardu
- pravidelné reportovanie vedeniu
- podieľanie sa na stanovení a plnení cieľov spoločnosti
- komunikácia s vedením podniku
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- minimálne 1 rok na pozícii vedúceho/manažéra prevádzky/výroby (v potravinárstve výhodou)
- skúsenosti s riadením zamestnancov
- skúsenosti s evidenciou dochádzky, s odmeňovaním
- skúsenosti s plánovaním výroby
Ovládanie práce na PC:
- Skladové hospodárstvo - pokročilý
- Hospodárska korešpondencia - pokročilý
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft Outlook - pokročilý
- Microsoft Windows – pokročilý
Vodičský preukaz - B (aktívny vodič)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk