Zásobovač/Expedient

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Informatika - software, Logistika, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Chceš sa stať členom tímu a máš skúsenosti z výrobného prostredia v oblasti logistiky ?
Pozícia expedient/zásobovač v logistike ti ponúka:
- sledovanie stavu zásob a plánu výroby
- obstarávanie mateirálu podľa požiadaviek IS
- sledovanie dodávok materiálu v požadovanom čase
- riešenie množstevných rozdielov s dodávateľmi
- príprava expedície v požadovaných termínoch
- sledovanie sklzov, prípadné nápravné opatrenia
- tvorba dokumentov CMR
- komunikácia s colnicou, príprava dokumentov
- informovanie zákazníkov o stave expedície
- zabezpečovanie kuriérskych spoločností
- komunikácia s dodávateľmi
Požadujeme
- skúsenosť z výrobného prostredia najmä v oblasti logistiky
- prax na podobnej pozícii aspoň 2 roky
- znalosť z prostredia logistiky (kontrola skladových zásob, nákupné data, kalkulácie, obalové materiály, dodacie listy, dodacie podmienky, colnice a pod.)
- MS Office pokročilá úroveň (najmä excel a word)
- Vodičský preukaz skupiny B
- Multitasking, tímový hráč, komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť, schopnosť riešiť problémy
Benefity
- štvrťročné prémie
- príspevok na dopravu
- prítomnostný príspevok
- bonusy pri rôznych príležitostiach
- bohatý sociálny program
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk
Tel.: (+421) 32 3211 321