SALES ACCOUNT EXECUTIVE

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod, Telekomunikácie
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 550 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš prozákaznícky prístup, vieš sa rýchlo zorientovať "keď Ťa hodia do vody" ? Ak nemáš rád mikromanažment, ale preferuješ priestor na vlastné rozhodnutia, aby si dosiahol cieľ, táto pozícia je tá pravá pre Teba. Čaká Ťa mladý a veselý tím 10 ambicióznych kolegov v medzinárodnej spoločnosti.
Tvojou náplňou práce na pozícii Account Executive bude:
- Veľa, veľa mailov :)
- Komunikácia týkajúca sa objednávok, cenových kalkulácií, rôznych iných požiadaviek od zákazníkov
- Administratíva - obchodné dokumenty
- Podpora pre fakturáciu
- Budovanie obchodných vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
- Kontrola správnosti celého obchodného procesu
- Vedenie rôznych obchodných projektov
Pracovný čas: EMEA, časová flexibilita, home office, občasná práca počas víkendu, prípadne nadčas, možnosť služobných ciest
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Relevantné pracovné skúsenosti, min. 1 rok - sales, práca so zákazníkom, telco
- VŠ vzdelanie
- Plynulá znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) na úrovni C1
- Aktívna znalosť MS Excel - pokročilá úroveň
- Schopnosť prioritizovať, výborný time management, multitasking
- Dynamická, extrovertná, komunikatívna osobnosť
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov:
- Jazykové kurzy
- Nadštandardné preplácanie nadčasov
- 5 dní 100% hradenej PN
- Vstupenky do kina
- Poukazy do fitnescentra
- Možnosť kariérneho rastu
- Teambuildingové akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk