LEAN ŠPECIALISTA

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Prievidza
Automobilový priemysel, Informatika - software, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hovorí Ti niečo LEAN? Máš znalosti z oblasti procesov a ich optimalizácie?
Hovoríš Anglicky?
Poď pracovať pre úspešnú medzinárodnú AUTOMOTIVE spoločnosť v Prievidzi.
Tvojou úlohou bude:
- zavádzanie procesných zmien / optimalizácia
- organizácia a moderovanie workshopov (5S, VSM, SMED, DMAIC, etc.)
- školenie zamestnancov v oblasti LEANu
- účasť na auditoch, dohľad nad realizáciou akčného plánu
- dohľad nad procesmi, reporting výsledkov
- zavedenie a kontrola systému operatívneho riadenia
Požadujeme
- technické vzdelanie
- znalosti z oblasti LEAN nástrojov
- skúsenosti s optimalizáciou procesov
- aktívna Angličtina
Benefity
1. prácu v stabilnej spoločnosti s dobrým menom a viac ako 100-ročnou históriou
2. prácu v príjemnom kolektíve
3. možnosť získať mnoho skúsenosti s tzv. "greenfield"
4. kvalitný proces zaškolenia
5. prácu v sociálne založenej firme
6. flexibilný pracovný čas
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk
Tel.: (+421) 32 3211 321