CHCEŠ DOZERAŤ NA DÁTA V LOGISTIKE? STAŇ SA ŠPECIALISTOM V LOGISTIKE

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Logistika, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 350 - 1 350 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš chuť pracovať v logistike, ale preferuješ prehľadávanie dát v systémoch? Na tejto technickejšej pozícií budeš sledovať transformáciu logistických dát medzi SAP a Oracle, porovnávať správnosť cenníkov, kontrolovať dáta v systéme SAP.
Tvojou náplňou práce bude:
- Sledovanie správnej transformácie dát medzi systémami SAP a Oracle
- Zisťovať prečo vznikla chyba pri transformácií dát
- Riešenie systémových chýb v cenníkoch
- Porovnávanie cenníkov a ich správnosť
- Komunikovať s novým špedičným partnerom ohľadom fungovania objednávok
Požadujeme
Pošli svoje CV ak si sa našiel v nasledovných bodoch:
- Máš ukončenú VŠ, ideálne v oblasti nákupu, logistiky, fakturácie
- Vieš pracovať v programe EXCEL na úrovni pokročilý, ale ak vieš VBA bude to tvoja výhoda
- Máš aspoň ročnú skúsenosť s databázami, ideálne v medzinárodnom prostredí
- Aktívne využívaš anglický jazyk na úrovni B2
- Pozícia je vhodná aj pre absolventov
Benefity
- 13. garantovaný plat
- Jazykové kurzy
- Sick-days
- Zľavy v partnerských inštitúciách
- Bonus až do 110% v závislosti od výkonu
- Extra príspevok na stravné lístky
- Bonus pri presťahovaní
- Home Office
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111