TEAM LEADER- US GAAP

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náplňou práce na danej pozícii bude:
- Odborné vedenie a motivácia prideleného tímu účtovníkov
- Nastavenie a dodržiavanie cieľov, vrátane KPIs
- Riadenie ľudí a rozvoj talentov
- Zodpovednosť za pridelené projekty
- Účasť na implementácií a zlepšovaní procesov
- Zodpovednosť za zostavovanie reportingu na pravidelnej báze
- Príprava podkladov pre audítorov a daňových poradcov
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- VŠ vzdelanie ekonomického smeru
- Min. 4 ročnú prax vo finančnom sektore, audite
- Aktívnu znalosť anglického jazyka
- Minimálne 2-ročné skúsenosti s vedením a riadením tímu účtovníkov
- Znalosti MS Office aplikácií
- Predchádzajúce skúsenosti so SAP
Benefity
- Home office
- Flexibilný pracovný čas
- Práca v centre mesta
- Garantované finančné benefity priblížime na osobnom stretnutí
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk