POMÁHAJ ĽUĎOM S CESTOVANÍM!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Cestovný ruch, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Zaujíma ťa oblasť Customer Care a chceš pomáhať ľuďom z celého sveta, ktorí chcú stráviť dovolenku v Alpách? Práve ty budeš s nimi komunikovať a vybavíš ich požiadavky od nákupu produktov a služieb cez riešenie ich technických problémov počas pobytu, až po zrušenie rezervácií. Ovládaš Angličtinu a k tomu Francúzštinu, Holandský alebo Nemecký jazyk? Tu ti tvoje jazykové skúsenosti isto nezapadnú prachom!
Tvojou úlohou bude:
- Vybavovanie dovolenkových rezervácií pre klientov, riešenie ich problémov počas pobytu a taktiež prípadné rušenie rezervácie
- Poskytovať informácie pre cenných klientov v angličtine a ďalšom jazyku ktorý ovládaš ako ich emailová alebo telefonická podpora
- Zabezpečovať distribúciu produktov a služieb v oblasti cestovného ruchu, tak aby boli naši klienti spokojný v každom smere
Požadujeme
- Máš výbornú komunikačnú úroveň Angličtiny na úrovni C1 a zároveň ovládaš aj jeden z nasledovných jazykov (Nemecký C1 alebo Francúzsky C1 alebo Holandský C1)
- Zaujímaš sa o oblasť cestovného ruchu a zvládneš otázky klientov a ich technickú podporu
- Ak máš skúsenosť z oblasti predaja tak máš obrovskú výhodu!
Benefity
- Zázemie medzinárodnej spoločnosti v cestovnom ruchu
- Prácu v mladom a priateľskom kolektíve
- Finančné bonusy k fixnému platu
- Preplatené nadčasy
- Tréningy pre tvoje neustále zlepšovanie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111