ŠPECIALISTA SCADA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Elektrotechnika a energetika, Informatika - hardware, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 350 - 1 650 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky na pozícii ŠPECIALISTA SCADA.
Vašou náplňou práce bude:
- Spravovať a prevádzkovať dispečerské riadiace systémy, riadiace a informačné systémy elektrických staníc
- Riešiť vzniknuté poruchy
- Opravovať chybné dáta SCADA, aktualizovať databázy
- Vykonávať úpravy v zostavách systému SCADA podľa požiadaviek užívateľa
- Spúšťať kontrolné nástroje SCADA, vykonávať diagnostické a profylaktické činností na zariadeniach SCADA systémov
- FAT, SAT UAT testovanie
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Skúsenosti v oblasti administrácie databáz a informačných systémov v priemysle
- Úroveň práce so SCADA na pokročilej úrovni
- Platný §23 podľa vyhlášky 508/2009
- Mierne pokročilú úroveň anglického jazyka
- SŠ/ VŠ vzdelanie technického/ elektrotechnického smeru
- Základná znalosť FAT, SAT, UAT testovania
- Znalosť GIS, RIS, LAN, OMS
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111