KOORDINÁTOR SKLADU

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Kežmarok
Pracovná oblasť
Logistika, Obchod, Služby, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Riadenie skladového hospodárstva
- Riadenie podriadených zamestnancov
- Optimalizácia logistických a skladových procesov
- Riadenie logistických tokov a aktivít spoločnosti v procesoch skladovania, príjmu a výdaja materiálu
- Plánovanie expedície a príjmu tovaru
- Kontrola vstupných a výstupných materiálov
- Kontrola skladových zásob a ich optimalizácia
- Školenie a motivácia podriadených zamestnancov
- Zodpovednosť za dodržiavanie platných štandardov BOZP na pracovisku
- Zavádzanie zlepšovacích návrhov
- Inventúry
Požadujeme
- VŠ (manažment, logistika a pod.)
- Skúsenosti na pozícii vedúceho resp. v oblasti logistiky min. 3 roky- PODMIENKA
- Skúsenosti s vedením tímu
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka (min.B2)
- Výborná znalosť MS Office
- SAP - výhoda
- Výborné prezentačné schopnosti
- Prirodzená autorita
- Spoľahlivosť
Benefity
Budú prezentované na pracovnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk