BUSINESS PROCESS EXPERT (SAP) - GLOBAL SUPPLY CHAIN

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Informatika - správa systémov, Logistika, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 000 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Business process expert Global Supply Chain s aktívnym anglickým jazykom.
Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:
- Vytvoriť spojenie medzi dodávateľskym reťazcom a programom SAP pri jeho zavádzaní
- Aktívna účasť v tímoch ITa Business Development
- Podieľať sa na projektoch dodávateľského reťazca
- Neustále zlepšovanie procesov
- Reporting
Požadujeme
Vhodný kandidát na pozíciu spĺňa:
- Vysokoškolské vzdelanie - Logistika/SCM
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti v oblasti SCM - operačná, konzultačná, projektová oblasť
- Znalosť programu SAP - PP, MM, WM, QM moduly
- Znalosť - Lean Manufacturing, Six Sigma, Theory of Constraints, QRM
- Plynulá znalosť anglického jazyka
- Ochota cestovať - zaučenie v zahraničí - viac ako 6 mesiacov
- Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- Skúseností s riadením projektov
Benefity
UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ, KTORÁ SA ZVYŠUJE VZHĽADOM NA SKÚSENOSTÍ KANDIDÁTA.
PRETO AK AJ MÁTE VYŠŠIE PLATOVÉ OČAKÁVANIA, NEVÁHAJTE NÁM ZASLAŤ SVOJ ŽIVOTOPIS!
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk