VYUŽÍVAJ FRANCÚZSKY A ANGLICKÝ JAZYK V OBLASTI CESTOVNÉHO RUCHU

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Cestovný ruch, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Láka ťa práca v oblasti cestovného ruchu? Rád komunikuješ a chceš aktívne využívať francúzštinu a angličtinu? Poď pracovať do dynamického prostredia a staň sa profesionálom podpory pre medzinárodnú klientelu.
- Pri tejto práci ti francúzsky a anglický jazyk určite nezapadnú prachom! Využiješ ich každý deň a budú tvojim hlavným pracovným nástrojom.
- Ak rád komunikuješ a nebojíš sa odpovedať na otázky, si náš človek. Budeš aktívne podporovať zákazníkov najväčších lyžiarskych stredísk a hotelových rezortov z celého sveta.
- Pod palcom budeš mať aj distribúciu rôznych doplnkových produktov a služieb.
Požadujeme
Ak ťa pozícia zaujala a spĺňaš nasledovné požiadavky neváhaj a pošli nám svoje CV!
- Výborná znalosť francúzskeho a anglického jazyka na úrovni C1
- Motivácia pre každodennú komunikáciu a oblasť cestovného ruchu
- Skúsenosť z oblasti predaja bude tvojou veľkou výhodou
Benefity
- Zázemie medzinárodnej spoločnosti v cestovnom ruchu
- Práca v mladom a priateľskom kolektíve
- Možnosť zárobku finančných bonusov k fixnému platu
- Preplácanie nadčasov
- Rôznorodé tréningy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk