OPERÁTOR/KA ŠITIA - PRÁCA V SEDE, BEZ NOČNÝCH ZMIEN, AJ BEZ PRAXE

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Služby, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
500 - 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie, Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Pre nášho klienta, ktorým je výrobná spoločnosť pôsobiaca priamo v Košiciach hľadáme pracovníkov na pozíciu OPERÁTOR/KA ŠITIA.
NÁPLŇ PRÁCE:
- šitie resp. dokončovacie práce vo výrobnom procese
- vizuálna kontrola výrobkov
- práca prevažne v sede
Požadujeme
Pozícia si nevyžaduje skúsenosti, stačí chuť pracovať a učiť sa.
Očakávame :
- manuálnu zručnosť
- ochotu pracovať v 2 zmennej prevádzke (týždeň ráno, týždeň popoludní)
- zodpovedný prístup k práci
- skúsenosť so šitím výhodou, nie podmienkou
Benefity
- doprava z Michaloviec smer Košice zabezpečená
- odmeny za dochádzku a výkon
- odmeny za prácu cez víkend
- stravné lístky s príspevkom nad rámec Zákonníka práce
- komplexný proces zaškolenia
- čisté pracovné prostredie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321