PR MANAŽÉR

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Marketing a reklama
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 200 - 2 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu PR MANAŽÉR.
Náplň práce:
- Zodpovednosť za marketingové inovácie a komunikačné stratégie
- Príprava a vedenie marketingových kampaní
- Zodpovednosť za prípravu a tvorbu prezentačných materiálov a propagačných akcií
- Riadenie a koordinácia komunikačných procesov v spoločnosti
- Organizácia eventov pre klientov a zamestnancov
- Zastrešovanie všetkých PR aktivít spoločnosti
- Komunikácia a reprezentácia spoločnosti navonok
- Vedenie marketingového teamu
Požadujeme
- Vysokoškolské vzdelanie v relevantnej oblasti
- 5 rokov praxe na podobnej pozícii podmienkou
- Skúsenosti s vedením podmienkou
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni podmienkou
- Nemecký jazyk výhodou
- Pokročilá znalosť práce s PC (MS Office)
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Kreatívne myslenie
- Time-management
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk