MANAŽÉR KVALITY

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Iné, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
3 300 - 3 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Na tejto pozícii budete mať neobmedzené príležitosti v úspešnej spoločnosti ako MANAŽÉR KVALITY.
Vaše hlavné úlohy:
* Zodpovednosť za kvalitu vo všetkých fázach - definovanie politiky kvality, spracovanie plánov kvality, dodržiavanie kvalitatívnych noriem (vstupná kontrola kvality + metrológia, medzioperačná kontrola kvality a výstupná kontrola kvality), navrhovanie možností zlepšenia systému kvality
* Zodpovednosť za systém riadenia kvality ISO 9001 a ISO 13458, zodpovednosť za implementáciu a rozvoj systému
* Príprava reportov a analýz a ich prezentácia na úrovni manažmentu spoločnosti, reporting konateľovi spoločnosti a úzka spolupráca s oddelením kvality v Nemecku
* Reprezentácia spoločnosti pri certifikačných auditoch, zákazníckych auditoch, interných auditoch, vykonávanie interných auditov
Požadujeme
Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- min. prax v oblasti riadenia kvality 3 roky, nevyhnutné skúsenosti s priamym a nepriamym riadením zamestnancov
- požadované sú skúsenosti so vstupnou, procesnou aj výstupnou kontrolou kvality vo výrobnej spoločnosti
- VŠ vzdelanie technické smeru (manažérstvo kvality)
- aktívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka - podmienkou!- skúsenosti s implementáciou ISO 9001
- odborné znalosti v oblasti ISO13458 výhodou
- skúsenosti s CAQ výhodou
- znalosti pri kontrole kvality výrobkov z plastov výhodou
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- tímová práca
- motivujúci a zároveň silný leadership
- precízny a štruktúrovaný spôsob práce
- analytické myslenie
- kritický prístup
- procesná orientácia
- zmysel pre optimalizáciu
Benefity
- úspešná spoločnosť
- neformálne prostredie
- služ. automobil
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk