LOGISTA S ADMINISTRATÍVNOU PODPOROU

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Logistika, Obchod, Stavebníctvo a reality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej stavebnej spoločnosti.
Náš klient hľadá kandidátov na pozíciu LOGISTU S ADMINISTRATÍVNOU PODPOROU.
Vašou náplňou práce bude:
- Organizovať dopravu z výroby na stavbu , cez externého dopravcu/
- Komunikovať s externými prepravcami
- Zadávať objednávky do výroby
- Koordinovať / komunikovať termíny s dodávateľmi a odberateľmi
- Pripravovať odovzdávacie protokoly
- Viesť skladové hospodárstvo
- Zodpovednosť za chod administratívy
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- SŠ vzdelanie s maturitou (stavebná priemyslovka) VÝHODOU
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - PODMIENKOU
- Predchádzajúca skúsenosť v stavebnej spoločnosti VÝHODOU
- MS Office na pokročilej úrovni
- Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- Odolnosť voči stresu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111