PROJEKTANT

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality, Telekomunikácie
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Buďte aj Vy súčasťou projektov v oblasti informačných technológií a telekomunikačných stavieb na pozícii PROJEKTANT.
Vašou náplňou práce bude:
- Príprava a samostatné vypracovanie projektových dokumentácií
- Spracovanie technických návrhov a podkladov
- Prieskumné práce
- Návrhy a riešenia úprav a zmien projektovej dokumentácie v oblasti IT a telekomunikačných stavieb
- Práca so softwarom Microstation
Požadujeme
Požiadavky na pozíciu sú nasledovné:
- Osvedčenie o autorizácii v Komore stavebných inžinierov VÝHODOU
- Znalosť softwaru Microstation PODMIENKOU
- Prax v oblasti projektovania IT a telekomunikačných stavieb VÝHODOU
- SŠ alebo VŠ vzdelanie elektro alebo stavebného smeru
Benefity
- Kvartálne odmeny
- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- Možnosť práce na živnosť
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111