HELPDESK TEAM LEADER S NEMECKÝM JAZYKOM

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Služby
Ponúkaný plat
1 400 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte už skúsenosť z oblasti technickej podpory a chceli by ste sa posunúť na team leadra? Táto pozícia Vám to ponúka!
A čo bude Vašou náplňou práce?
- Vedenie a rozvoj tímu technickej podpory
- Sledovanie KPIs a pomoc pri dosiahnutí daných cieľov jednotlivcov
- Motivácia tímu
- Kontrola správnosti vyriešených prípadov
- Podpora ostatných tímov v prípade potreby
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Minimálne 2 roky skúseností v oblasti technickej podpory
- Pokročilá úroveň anglického a nemeckého jazyka na úrovni minimálne C1
- Skúsenosť s vedením tímu je výhodou
- Kreativita, tímovosť, silné komunikačné vlastnosti
Benefity
Spoločnosť ponúka benefity ako napríklad "gaming room", extra dni voľna a iné.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk