JUNIOR Angular developer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 800 - 2 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Záleží Ti aký produkt vyvíjaš?
Ak je pre Teba zaujímavá aj oblasť vizualizácie dát z priemyslu, čítaj ďalej...
Tvoja práca:
- vývoj single page aplikácií pre vizualizáciu dát zo senzorov v priemysle v oblasti spracovanie plastov
- využiješ Angular, ES6, WebSockets a ďalšie FE technológie
- nakoľko v spoločnosti bežia viaceré FE projekty, je možný aj vývoj v Reacte
- spolupráca vrámci SCRUM tímu
- vývoj podľa štandardov TDD, CI, code reviews a automatizovane testovanie
Požadujeme
- aspoň 1 profesionálnych skúseností ako web developer (stačí aj popri škole)
- vzdelanie v IT oblasti alebo pokročilé skúsenosti s webdevelopmentom
- skúsenosti s vývojom v JavaScripte
- aktívna angličtina
- znalosť Angularu alebo Reactu je veľkým plusom
Benefity
- finančný príspevok na vzdelávanie
- príspevok na mimopracovné aktivity
- flexibilný pracovný čas
- homeoffice
- 25 dní dovolenky
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk