Ste účtovník, ale dane sú Vaša vášeň? Toto je príležitosť pre Vás!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 600 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte už skúsenosť v oblasti daní alebo ste účtovník, ktorý chce prejsť do tejto oblasti? Ak Vám neprekáža občasné cestovanie (raz za dva/ tri mesiace), táto pracovná príležitosť sa Vám bude pozdávať.
Náplň práce obsahuje:
- Zodpovednosť za rekonsiliácie daňových účtov
- Identifikácia a implementácia procesov na zlepšenie daňových procesov spoločnosti
- Účasť na automatizácii procesov
- Podpora daňových tímov pri auditoch
- Zodpovednosť za kvartálny reporting
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Minimálne trojročná skúsenosť v oblasti komplexného účtovníctva alebo dva roky v oblasti daní
- Výborná a plynulá znalosť anglického jazyka- komunikácia s kolegami v zahraničí
- Motivácia pre prácu s daňami
- Analytické a komunikačné schopnosti
Benefity
Spoločnosť ponúka širokú škálu finančných a nefinančných benefitov, ktoré budú odprezentované samotnou firmou na osobnom stretnutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk