TEAM LEADER OF ACCOUNTING

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 800 - 2 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Na známosť sa dáva, že lídra k účtovníkom spoločnosť zháňa.
Pracoval si ako účtovník a povýšili ťa na tím lídra účtovného tímu? Baví ťa vedenie ľudí a rád by si v tom pokračoval? Tak čítaj ďalej, možno hľadáme práve teba.
Ak si skúsený účtovník, ktorý viedol ľudí aspoň jeden rok, prerozdeľoval im úlohy, rozvíjal ich, riešil ich každodenné problémy a pomáhal im v situáciách, kedy nevedeli, ako sa pohnúť v účtovníctve, tak nám zašli svoje CV.
Tvojou hlavnou náplňou bude vedenie účtovníkov na AP / AR oddelení, no zároveň ako skúsený účtovník bude tvojou úlohou odovzdať, čo najviac vedomostí a pomáhať pri náročnejších účtovných prípadoch.
Požadujeme
Hľadáme 3 ročného účtovníka a zároveň ročného tím lídra, ktorý má znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni B2 a nebojí sa komunikovať, pretože bude pracovať v medzinárodnom prostredí so zahraničnými kolegami. Ak si prirodzený líder tak sa nám ozvi a my ti veľmi radi povieme viac.
Benefity
- 13. plat
- Plne hradené stravné vo výške 10 eur pri US pracovnom čase
- 20% príplatok pri práci na US pracovnom čase
- Príspevok na svadbu
- Príspevok pri naroden í dieťaťa
- Multisport karta
Táto medzinárodná spoločnosť ponúka škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú odprezentované na osobnom stretnutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk