Pracuješ vo svete financií a rád by si rozhodoval o nákladoch?

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pracuješ vo svete financií a vieš si do budúcna predstaviť, že budeš práve ty ten, ktorý bude vytvárať rozpočet a plánovať náklady?
Hľadáme kandidáta, ktorý by bol okrem plánovanie nákladov zodpovedný za ich sledovanie a prerozdelovanie, taktiež za finančné analýzy pre všetky zainteresované strany a komunikáciu s internými zákazníkmi.
Ak ťa to zaujalo, ale nemáš priamo skúsenosť s plánovaním nákladov, máme pre teba dobrú správu. Dôležité je, že sa vo financiách vyznáš, nebojíš sa pracovať v medzinárodnom tíme, komunikácia patrí medzi tvoje silné stránky a hlavne, že máš silnú motiváciu pre prácu s nákladmi.
Požadujeme
A kedy ťa vieme zvážiť na danú pozíciu?
Ak máš minimálne 5 rokov skúseností z oblasti financií či už ako: účtovník, finančný analytik alebo kontrolór alebo skúsenosť s reportingom.
Ak máš anglický jazyk na úrovni C1. Vzhľadom nato, že na danej pozícii budeš veľa komunikovať s kľúčovými hráčmi o senzitívnych dátach je potrebné vedieť výborne komunikovať aj v anglickom jazyku a nebáť sa medzinárodného prostredia.
A taktiež budeš potrebovať dobrú znalosť Excelu a skúsenosť so SAP je len výhodou!
Benefity
- Medzinárodné prostredie, komunikácia v angličtine do veľkej miery
- Quiet Zóna. Benefit Eco- preplácame zamestnancom eco spotrebiče/produkty do výšky 3600e
-13 plat- výška udeľovaná na základe výkonu-väčší než mesačný plat
- Mnoho ďalších atraktívnych benefitov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111