Product Marketing Advisor/IT

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Marketing a reklama
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 3 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ovládate anglický jazyk na plynulej úrovni? Máte skúsenosti v oblasti produktového marketingu? Orientujete sa v IT? Tak toto je jedinečná príležitosť "kopať" za veľkého hráča na svetovom trhu.

Vašou úlohou bude:
- zodpovednosť za rozširovanie produktového portfólia prideleného distrubútora v rámci celého EMEA regiónu
- zodpovednosť za celý životný cyklus výrobku, od prieskumu trhu až po zavedenie produktu na trh
- nastavovanie obchodných plánov a sledovanie životného cyklu výrobku
- nastavovanie finančných cieľov, zodpovednosť za ich dosahovanie
- vytváranie predajných akcií, podporovanie predajnosti produktov, identifikovanie obchodných príležitostí
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- skúseností v oblasti marketingu/produktového manažmentu
- plynulá znalosť anglického jazyka
- orientácia v IT oblasti výhodou
- výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
- silná motivácia pre danú pozíciu
Benefity
Benefity:
- Fitness centrum priamo v budove (1,66 eur)
- Športové aktivity - možnosť zapojiť sa do rôznych skupín - futbal, volejbal a mnoho ďalších
- Interné udalosti ako rodinný beh, Deň detí, Dni otvorených dverí, prednášky s lídrami spoločnosti a mnohými ďalšími
- 2 kaviarne priamo v budove a moderná jedáleň
- Dobrovoľnícke činnosti (spolupráca s mnohými mimovládnymi organizáciami alebo detskými domami)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111