MIDDLEWARE JAVA DEVELOPER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 2 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak sa vyznáš v Jave (+ Oracle ) a máš skúsenosti s integráciou - pričom ťa baví správa, vývoj a údržba rozhraní medzi IS, tak toto je job pre teba !
výhody :
- veľmi samostatná rola v BA, spolupracovať budeš so zahraničným tímom
- možnosti HO (po dohode)
- plat do 36k ročne
- medzinárodná spoločnosť
- stabilná pozícia, práca na dlhodobú spoluprácu
- možnosť kariérneho ako aj platového rastu počas krátkej doby
- zaujímavé benefity - o ktorých ti rád poviem telefonicky/osobne
Požadujeme
Aké technické predpoklady by si mal spĺňať ?
- Java SE/EE - minimálne 2 roky pracovných skúseností s BE vývojom ( ideálne skúsenosť s nejakým integračným projektom )
- Oracle WebLogic
- XML
- nepotrebuješ vedieť aktívne anglicky - stačí ti úroveň B1 (komunikácia písomne/technicky)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111