ELEKTROMECHANIK

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
800 - 1 030 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- Diagnostika elektrických porúch výrobných zariadení (tlakové odlievacie stroje)
- Vykonávanie opráv, údržba mechanických častí strojov
- Vykonávanie plánovej a preventívnej údržby
- Aplikovanie zlepšovacích návrhov v rámci údržby
- Zváranie a zámočnícke práce
- Údržba a odstraňovanie porúch na hydraulických a pneumatických zariadeniach
Požadujeme
- SŠ vzdelanie – elektrotechnické (elektrotechnik, elektromechanik apod.)
- § 21 alebo 22 vyhl.- podmienka
- Znalosť mechatroniky, hydraulických a pneumatických systémov - výhoda
- Schopnosť čítať elektrotechnické schémy
- Ochota pracovať na zmeny
Benefity
- Príspevok na dopravu
- Sociálny program
- Ročná prémia podľa výsledkov spoločnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk