CNC Sústružník! Jednozmenná prevádzka !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti v SEREDI !
- jednozmenná prevádzka
- zhotovovanie súčiastok na základe výkresovej dokumentácie,
- prípravné práce vrátane výberu náradia a nastavovania sústruhov
- vykonávanie operácií podľa dodaných technologických postupov
- návrh a realizácia jednoduchých výrobných prípravkov
Požadujeme
Kandidát by mal mať:
- predošlá skúsenosť s tradičným a CNC sústruhom, malé série
- znalosti v oblasti používania bežných meracích prostriedkov
- požadovaná je všeobecná manuálna zručnosť a orientácia v prostredí malosériovej výroby so zameraním na obrábanie kovov, platov a gumy
Benefity
- bonusy
- dochádzkový bonus
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111