PLATENÁ STÁŽ NA HR ODDELENÍ

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Ľudské zdroje a personalistika
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
5 - 5 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Hľadáme šikovných študentov VŠ, ktorých láka HR svet. Ak chceš pracovať v medzinárodnom prostredí, aktívne využívať anglický jazyk a túžiš po cenných pracovných skúsenostiach už počas štúdia, pošli nám svoje CV ! Budeš pracovať v mladom a dynamickom kolektíve v centre mesta u jedného z najlepších zamestnávateľov v Bratislave.
Tvojou úlohou bude:
- Administratívna podpora pre kolegov na HR oddelení
- Pozývací proces kandidátov na pohovor
- Testovanie jazykových schopností kandidátov
- Práca s internou databázou
- Aktívna účasť na rôznych HR projektoch
- Každodenná komunikácia v anglickom jazyku
- Reporting
Pracovný čas: flexibilita v priebehu týždna, avšak potrebné je dopracovať 20 hod. týždenne
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
PODMIENKA:
- Plynulá znalosť anglického jazyka (úroveň C1) - budeš každý deň komunikovať v angličtine s kandidátmi a kolegami
- Predchádzajúca pracovná skúsenosť v administratíve, komunikácii s klientmi, podpora oddelenia v medzinárodnej firme a pod.
- Možnosť pracovať 20 hod. týždenne
- Motivácia pre administratívnu prácu na personálnom oddelení
- Dynamická a komunikatívna povaha, tímový duch, ochota učiť sa
VÝHODOU:
- Znalosť nemeckého alebo iného európskeho jazyka
- Skúsenosť s ERAZMUS alebo Work & Travel - budeš pracovať v medzinárodnom tíme
- Stáže, dobrovoľníctvo alebo iné aktivity a projekty počas štúdia
Benefity
Spoločnosť ponúka tieto benefity:
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- Zvýhodnený vstup do fitness centra - priamo v budove zamestnávateľa
- Využívanie kaviarne - priamo v budove zamestnávateľa
- Teambuildingové aktivity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk