ISO - INFORMATION SECURITY OFFICER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 700 - 3 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho významného medzinárodného klienta hľadáme skúseného špecialistu v oblasti bezpečnosti.
Úlohou ISO (Information Security Officer) bude :
- zodpovednosť za bezpečnosť a expertíza požiadaviek klienta, audity
- zodpovednosť za dodržiavanie internej bezpečnosti a IT risk manažment
- interné a externé meranie bezpečnosti, dodržiavanie a údržba systémov
- ISO 27001 štandardy
Požadujeme
požiadavky, ktoré by mal spĺňať úspešný kandidát :
- aspoň 2 roky skúseností v príbuznej oblasti (IT security)
- silná znalosť information security domény
- schopnosť spolupracovať s inými oddeleniami
- skúsenosť s interným a externým auditom
- Výhodou sú certifikáty CISA, CISM, CISSP
Benefity
- príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
- motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce aj individuálne výsledky
- možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
- 5 dní voľna naviac po dvoch rokoch zamestnania
- zvýhodnenia na produktoch spoločnosti
- príspevok na DDS a životné poistenie
- zdravotný program
- pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk