PRÍLEŽITOSŤ PRE JUNIOROV: ANALYZUJ ÚSPEŠNOSŤ KAMPANE NA NOVÉ PRODUKTY

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Iné, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 350 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš skúsenosti s administratívou a komunikácia v angličtine ti nerobí problém? Ak si analytický človek, tvoje pravé je práca s databázami, reportmi, spracovaním dát, toto je pozícia pre teba v medzinárodnej európskej spoločnosti zaoberajúcej sa produktmi FMCG.

Tvojimi hlavnými pracovnými činnosťami bude:
- Denná práca v anglickom s oddeleniami spoločnosti v zahraničí (obchodné, marketingové)
- Masterdata informácií na špecializovanom oddelení
- Správne procesovanie dát ďalším tímom spoločnosti
- Tvorba príležitostných reportov
- Úzka spolupráca s internými oddeleniami spoločnosti (Dusseldorf)
- Aktívne využitie programu Excel
- Spracovanie úloh od biznis partnerov a manažérov oddelení
- Administratíva štandardných a ad hoc úloh v SAP
Požadujeme
Úspešný kandidát má:
- Ukončený 1./2. stupeň VŠ
- Komunikatívna znalosť a anglického jazyka na úrovni B2
- Skúsenosti s prácou s databázami, reportmi, dátami (aj popri škole)
- Aktívna znalosť programu Excel (lookup, pivotky)
- Precíznosť, orientácia na detail a dáta, analytické myslenie
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.
V rámci benefitov môžeš rátať s:
- 13. garantovaným platom
- finančnými bonusmi
- stravnými lístkami
- jazykovými kurzami
- atraktívnymi školeniami
- mnohé iné benefity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111