VSTUPNÁ POZÍCIA DO SVETA MEDZINÁRODNÝCH DANÍ

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme šikovných mladých daňovníkov!
Ak sa vyznáte v daniach, baví Vás svet čísel a radi by ste sa v tejto oblasti aj naďalej vzdelávali, tak využite príležitosť pre získanie cenných pracovných skúseností.
Vašou náplňou práce bude najmä:
- Príprava kalkulácií za licenčné poplatky dcérskych spoločností
- Analýza stavu po spätnej väzbe od lokálnych daňových zamestnancov spoločnosti
- Príprava vnútropodnikových zmlúv pre interné účely
- Podpora v prípadoch daňových auditov
- Komunikácia a kooperácia s innými oddeleniami
- Účtovanie medzinárodných daní
Požadujeme
Ak spĺňate nasledovné požiadavky, určite Vás chceme stretnúť osobne!:
- Ukončené VŠ vzdelanie v ekonomickej alebo daňovej oblasti je PODMIENKOU
- Aktívna znalosť anglického jazyka, ktorú využijete pri aktívnej komunikácii a práci s ekonomickými dokumentami
- Minimálne pol ročná skúsenosť na podobnej pozícii aj popri štúdiu bude pre Vás obrovskou výhodou
- Komunikatívnosť
Benefity
- 13. garantovaný plat
- Stály počet stravných lístkov aj počas PN / dovolenky
- Jazykové kurzy
- Sick-days
- Zľavy v partnerských inštitúciách
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111