Hľadáme skúseného teamleader-a!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Informatika - software, Manažment
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Už si niekedy viedol tím? Baví ťa organizácia? Tak hľadáme potom práve teba! Ak chceš byť súčasťou senior managementu a vidieť ako funguje aj svet HR v medzinárodnej firme, čítaj ďalej.
Tvojou hlavnou náplňou práce bude:
- Viesť, koučovať svoj tím
- Zúčastňovať sa stretnutí v rámci tímu - kontrolovať výsledky za predošlý deň
- Motivovať a pomáhať pri zložitejších prípadov
- Služobné cesty
Okrem tohto budeš mať na starosti aj podporu hlavného šéfa za HR! Z času na čas mu zarezervuješ letenku, hotel, naplánuješ dôležité stretnutie a zabezpečíš aby všetko ,,fičalo" ako má.
Požadujeme
Ak sa ti pozícia páčila a našiel/a si sa v tom, radi uvidíme tvoj životopis v anglickom jazyku, ale pred tým si ešte prečítaj, či spĺňaš základné požiadavky, aby si všetko zvládol/a.
- Hľadáme minimálne ročnú skúsenosť s vedením tímu z oblasti customer service, project management apod.
- Dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- Schopnosť viesť, motivovať a hodnotiť tím
- Skúsenosť s MS office ( Word, PowerPoint, Excel )
- Anglický jazyk na úrovni C1 je podmienkou
Minimum base salary for this job from 1500 EUR gross/month/full time. Our offer to you may be higher based on your skills and experience and will include additional rewards and benefits.*
Benefity
- Flexibilný pracovný čas
- Sick days
- Benefit pre verejnú dopravu
- Pravidelné tímové podujatia
- Ročný bonus
- Environmentálny program
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111