TECHNICKO-OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chcete pracovať v oblasti automatizácie, elektrotechniky? Baví Vás obchod? Viete čo sú svorky, konektory, rozvádzače? Chcete pracovať aj na marketingových materiáloch a zúčastňovať sa na výstavách a veľtrhoch?
Jedna z popredných nemeckých spoločností v oblasti automatizácie, ktorá okrem samotných produktov dodáva komplexné technické riešenia, hľadá kandidátov na pozíciu TECHNICKO - OBCHODNÝ INŽINIER.
Hlavnou náplňou práce bude:
- zodpovednosť za rozvoj zvereného portfólia produktov/služieb vo všetkých fázach jeho životného cyklu po obchodnej a marketingovej stránke
- prebrať zodpovednosť za najväčších klientov v rámci regiónu
- získavanie nových obchodných partnerov, predajné aktivity
- zodpovednosť za zavádzanie nových produktov do portfólia
- mapovanie konkurencie a situácie na trhu, príprava marketingových podkladov, aktívna participácia pri výstavách a veľtrhoch
- úzka spolupráca s oddelením predaja a nákupu
- vyhľadávanie nových dodávateľov
- komunikácia s dodávateľmi i zákazníkmi
- zodpovednosť za vypracovanie cenových ponúk pre produkty
- administratíva
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- ukončené SŠ/VŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania (príp. strojného inžinierstva)
- výborné znalosti v oblasti automatizácie/elektrotechniky
- skúsenosť na obchodníckej pozícií
- komunikatívna úroveň anglického jazyka
- dynamická, pro-aktívna osobnosť
- samostatnosť, flexibilita
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111