STRATEGICKÝ NÁKUPCA S MAĎARSKÝM JAZYKOM

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Logistika, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Nákup materiálu a služieb pre potreby spoločnosti s ohľadom na cenu, kvalitu, dodaciu lehotu a pod.
- Akvizícia nových dodávateľov (kvalita, trhová cena)
- Aktualizácia zoznamu autorizovaných dodávateľov
- Obchodné vyjednávania s dodávateľmi za účelom optimalizovania materiálových nákladov a ďalších podmienok spolupráce
- Evidencia prichádzajúceho materiálu a príprava dokumentácie pre finančné oddelenie
- Koordinácia a sledovanie plánov dodania
- Práca v internom systéme SAP
Požadujeme
- VŠ vzdelanie (technické)
- Prax s nákupom vo výrobnej spoločnosti min.3 roky (ideálne technický nákup)
- Maďarský jazyk - plynulá komunikácia min.B2
- Znalosť anglického jazyka - výhoda
- MS Office (Excel, Word) - pokročilý
- SAP - pokročilý podmienkou
- Vodičské oprávnenie typu B
- Schopnosť budovať perspektívnu spoluprácu s dodávateľmi a vzťahy v rámci medzinárodnej štruktúry spoločnosti
- Výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- Silná orientácia na zákazníka
- Organizovaný a zodpovedný prístup k práci
- Analytické myslenie
Benefity
- Výkonnostný bonus
- Vnútropodnikové vzdelávanie (školenia, semináre, jazykové kurzy)
- Príspevok na III. pilier
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk