ŠPECIALISTA VZDELÁVANIA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme kandidáta, ktorý má nielen prax, ale aj silnú motiváciu pre oblasť plánovania školení, vzdelávania a ďalšieho rozvoja zamestnancov.
Vašou úlohou bude:
- Príprava tréningového plánu a plánu školení pre zamestnancov
- Vedenie a organizácia vzdelávacích aktivít
- Spolurozhodovanie o potrebách ďalšieho rozvoja zamestnancov
- Príprava rozpočtu pre danú oblasť, kontrola dodržiavania rozpočtu
- Aktívna komunikácia s jednotlivými oddeleniami
- Spolupráca s externými školiteľmi, identifikácia obsahu školení
- Administratíva s tým spojená
Požadujeme
Požiadavky na úspešného kandidáta:
- Prax v trvaní aspoň 2 rokov v oblasti vzdelávania PODMIENKOU
- Znalosť Anglického jazyka
- Koncepčné myslenie
- Vynikajúce prezentačné zručnosti
- Flexibilita
- Samostatnosť
Benefity
Spoločnosť poskytuje viaceré zaujímavé benefity finančného charakteru ako :
1. ročný bonus (výška závisí od pozície a seniority kandidáta)
2. pravidelné navyšovanie platu
3. zľavy na bankové a poisťovnícke produkty
4. príspevok na DDS
zároveň máte možnosť získať aj rôzne nefinančné benefity :
1. školenia a certifikácie
2. individuálny prístup v rámci školení
3. dlhodobé projekty s možnosťou postupného kariérneho rastu
4. prostredie stabilnej spoločnosti s neformálnym pracovným prostredím
5. work-life balance na ktorý naozaj dbáme, takže žiadne nadčasy, práca cez víkend, on call support a pod.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111