Výkonný Manažér s právnym vzdelaním v LUČENCI

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Právo a legislatíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
TOP manažérske pozície, nemusia byť len v Bratislave. Ak chcete byť súčasťou vzniku holdingovej spoločnosti a rozhodovať o strategických cieľoch z právneho hľadiska, relokácia do Lučenca nemôže byť prekážkou.
Budete sa aktívne podieľať na:
- Nastavenie holdingovej štruktúry spoločnosti – spoločnosť má viacero samostatných spoločností, prvou úlohou Výkonného Manažéra bude zastrešiť holdingovú štruktúru najmä z právneho hľadiska
- Vypracovanie, pripomienkovanie a kontrola právnych dokumentov, zmlúv, stanovísk a podaní - legislatívna podpora spoločnosti
- Sledovanie legislatívy súvisiacej s predmetom činnosti spoločnosti - právne poradenstvo vedeniu spoločnosti v rôznych odvetviach práva (najmä správne právo, obchodné právo, občianske právo, právo životného prostredia)
- Zastrešenie realizácie a nábehu nových projektov v úzkej spolupráci s ostatnými oddeleniami - vyhotovenie projektových plánov a zabezpečenie ich implementácie
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Minimálne tri roky skúseností s pozíciou firemného právnika, výborný prehľad v obchodnom práve
- Reálne skúsenosti s businessom
- Plynulá znalosť anglického jazyka - spoločnosť pôsobí aj na medzinárodných trhoch
- Proaktívny prístup k úlohám, iniciatívnosť a kreativita
- Dôsledný, odborný a zodpovedný prístup k práci
Keďže sídlo spoločnosti je v Lučenci, v prípade záujmu o pozíciu je potrebná relokácia.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111