PROCESNÝ KONTROLÓR

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 400 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Interné procesy v oblasti správy aktív, finančných trhov, HR a ďalších súčastí biznisu slúžia práve na to, aby táto medzinárodná spoločnosť fungovala ako hodinky. Tieto hodinky však treba udržiavať funkčné, a preto hľadáme novú posilu, ktorá bude kontrolovať a analyzovať ich správne a efektívne "tikanie" v rámci globálnych a lokálnych procesov, procedúr a smerníc v rámci medzinárodného bankovníctva.
Čo ťa čaká na pozícií procesného kontrolóra?
- Správa vlastných procedurálnych auditov, aby si zabezpečil/a, že každá jedna operácia je v súlade s interným nastavením a politikou spoločnosti na globálnej i lokálnej úrovni
- Analýza EFEKTIVITY interných procesov, procedúr a smerníc (je potrebné vedieť, že procesy nevytváraš ani nezlepšuješ – ty si v roli kontrolného orgánu, ktorý ich skúma)
- Reportovanie nájdených nezrovnalostí lokálnym pobočkám: Budeš aktívne spolupracovať s lokálnymi pobočkami a partnermi, aby si „upratali“ vo svojich procesoch, v prípade že identifikuješ procesné chyby
- Dostaneš možnosť rotovať po oddeleniach a naučiť sa všetko o oblasti medzinárodného bankovníctva v zmysle procesného kontrolingu a auditu
Požadujeme
Ak ťa pracovná pozícia zaujala a spĺňaš nasledovné kritéria, chceme ťa určite stretnúť osobne!
- Aktívne ovládaš ANGLICKÝ jazyk na úrovni B2 alebo C1 – na tejto pozícii budeš fungovať len v anglickom jazyku a je potrebné, aby si sa v ňom cítil/a absolútne komfortne
- Už máš aspoň ROČNÚ skúsenosť na analytickej alebo dátovo-orientovanej pozícii: Stretol si sa s vyhodnocovaním a porovnávaním informácií; ideálne máš skúsenosť s obsahovým auditom v rámci interným procesov, pravidiel a smerníc
- Máš úspešne ukončené vysokoškolské vzdelanie
- Si samostatný a proaktívny človek, ktorý má solídnu pracovnú morálku, silnú analytickú kapacitu, a nebojí sa „challengovať“ status quo
- Si vykomunikovoná a zrelá osobnosť, ktorá si vie obhájiť svoje argumenty na základe faktov a evidencie, ktoré nazbieraš a zanalyzuješ
Benefity
- Sick days
- Príspevok na stravné lístky
- Systém cafeteria
- Referral bonus
- Bonus pri narodení dieťaťa a pri svadbe
- Home office
- Jazykové kurzy a školenia
- Rodinný deň a športový deň
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk