NÁKUPCA - VHODNÉ AJ PRE ABSOLVENTOV

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Prešov
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
600 - 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Tvorba objednávok pre údržbu, oddelenie industrializácie a plastic injection, administratívu
- Koordinácia objednávok a zabezpečenie dodania materiálu načas
- Odovzdávanie faktúr, dodacích listov a kópií objednávok ekonomickému oddeleniu
- Evidencia do ERP Systému - Infor: dodané náhradné diely
- Podieľanie sa na politike nákupov pre všetky výrobky a dodávky týkajúce sa spoločnosti
- Podieľanie sa na benchmarkingu vnútorných záležitosti spoločnosti a analýza ponuky trhu
- Aktualizácia zoznamu autorizovaných dodávateľov
- Vyjednávanie podmienok nákupu a zásobovania (dodacie podmienky, redukcia cien apod.)
- Aktualizácia nákupných cien a dát o dodávateľoch v ERP systéme podľa potreby
Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdelanie
- Prax na obchodnom alebo nákupnom oddelení výrobnej spoločnosti výhodou
- Aktívna znalosť anglického jazyka (min.B2)- PODMIENKA
- MS Office (Word, Excel) - pokročilý
- Precíznosť
- Orientácia na dosahovanie výsledkov
- Ochota učiť sa nové veci
- Vodičský preukaz B
Benefity
- Dochádzkové a výkonnostné bonusy (prezentované na pracovnom pohovore)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk