HR Admin Specialist

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosti z interného HR oddelenia, dokážete sa orientovať v zákonníku práce a na otázky zamestnancov odpovedáte s priateľským úsmevom? Pripravovali ste už podklady pre mzdy? A ešte dokonca ovládate anglický jazyk?
Využite tieto skúsenosti, posuňte ich na vyššiu úroveň v medzinárodnej spoločnosti, kde máte možnosť kariérne rásť a ktorá si zachováva priateľské prostredie.
Vašou úlohou bude:
- zodpovednosť za aktualizáciu údajov zamestnancov v systéme (osobné údaje, údaje týkajúce sa kompenzácie, benefitov…)
- vytváranie zmlúv, dodatkov, predĺžení zmlúv a ich spracovanie
- archivácia všetkých požadovaných dokumentov, ako sú napríklad formuláre o prídavkoch na deti, pracovné povolenia, referenčné listy, prihlasovacie formuláre, formuláre absolventov atď.
- podpora a poradenstvo zamestnancom v otázkach HR agendy (dovolenky, priepustky a pod.)
- podpora HR oddelenia a príprava rôznych dokumentov
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- znalosť zákonníka práca
- skúsenosti na obdobnej pozícii minimálne1,5 roku
- veľmi dobrá znalosť anglického jazyka
- silná miera zodpovednosť a precíznosti
- príjemné, priateľské a pozitívne vystupovanie
Benefity
- Sick days
- Príspevok na stravné lístky
- Systém cafeteria
- Referral bonus
- Bonus pri narodení dieťaťa a pri svadbe
- Home office
- Jazykové kurzy a školenia
- Rodinný deň a športový deň
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk