Mzdový účtovník

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Myjava
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme Mzdového účtovníka do automotive spoločnosti.
Náplň práce:
- Spracovanie mzdovej agendy v spolupráci so mzdovým účtovníkom
- Spracovanie dochádzky v spolupráci so mzdovým účtovníkom
- Pravidelné denné a mesačné reporty KPI´s + podľa potreby vedenia spoločnosti
- Ostatné administratívne práce súvisiace so mzdovou a HR agendou podľa pokynov
Čaká Ťa nový tím kolegov !
Požadujeme
- Stredoškolské prípadne vysokoškolské vzdelanie s ekonomickým zameraním 1. stupňa alebo 2. stupňa
- Práca v kolektíve, dobré komunikačné zručnosti
- Zodpovedný prístup k práci so zmyslom pre detail
- Skúsenosti v oblasti spracovania mzdovej agendy – min 2 roky
- Skúsenosti s ERP systémami v oblasti miezd – Human, Hour výhodou
- MS office, predovšetkým Excel, Word
- Anglický jazyk – mierne pokročilý
- Nemecký jazyk - výhodou
Benefity
- Možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja v medzinárodnej dynamickej spoločnosti (automotiv), ktorá prechádza obdobím významných zmien za účelom dosiahnutia strategických cieľov
- Možnosť jazykového vzdelávania
- Príležitosť pracovať v príjemnom prostredí a kolektíve
- 13., 14. plat
- Flexibilná pracovná doba
- Ostatné benefity (masáže, team-buildingové aktivity,...)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk
Tel.: (+421) 32 3211 321