Senior Personalista

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme SENIOR PERSONALISTU do automotive spoločnosti.
Náplň práce:
- inzercia voľných pracovných miest
- vyhľadávanie a výber zamestnancov
- proces nástupu a výstupu pracovníkov
- vedenie osobnej zložky zamestnanca
- vzdelávacie aktivity zamestnancov
- vytváranie procesných máp činností spoločnosti
- zodpovednosť za katalóg pracovných pozícii
- vypracovanie popisov pracovných pozícii
- podieľanie sa na vypracovaní systému odmeňovania a benefitov
- práca s informačnými systémami
- znalosť pracovného práva
- reporting personálnych aktivít
- komplexné riadenie ľudských zdrojov v spoločnosti
- riadenie a organizovanie všetkých akcií a zábavných aktivít pre súčasných a bývalých zamestnancov (vianočné večierky a pod.)
Čaká Ťa nový tím kolegov !
Požadujeme
- VŠ (vyštudovaný v obore HR alebo inom príbuznom)
- Min. 4 roky praxe v oblasti HR so skúsenosťami vo výrobnej spoločnosti
- AJ na úrovni B2 (aktívna slovom aj písmom)
- prax vo výrobnom závode je veľkou výhodou
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk